فیلتر


محصولات برند مروارید سوز

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

شرکت مروارید سوز یکی از تولید کنندگان عمده بخاری گازی در کشور می باشد. مدیریت این شرکت با تجربه بیش از 30 سال سابقه در صنعت بخاری سعی کرده است تا از جدیدترین تکنولوژی و ماشین آلات جهت تولیدات خود استفاده نماید ، و با بکارگیری دانش روز و استفاده از متخصصان امر ، اقدام به برقراری سیستمJust in Time نموده است .
عمده ترین ماده اولیه تولید بخاری ، ورق فولاد می باشد که از شرکت های فولاد مبارکه اصفهان، فولاد توس و ... خریداری می شود . ورقهای خریداری شده عمدتا به شکل رول و گاها شیت بندی می باشد که ورقهای رول با استفاده از دستگاه های رول بازکن و نیز قیچی ، برشکاری شده و سپس به ابعاد مورد نظر تقسیم شده و آنگاه با کمک قالب های مختلف، قطعات پرسکاری و به فرم مورد نظر در می آید . فرم گیری قطعات بر اساس اندازه و نوع قالب و میزان تغییر شکل به کمک پرس های هیدرولیکی با تناژ 50 تا 250 تن و یا پرس های ضربه ای با تناژ 5 تا 40 تن صورت می گیرد . بعد از فرم گیری اولیه ، قطعات آرایش گردیده و در صورت نیاز با کمک پرس و قالب مخصوص به فرم نهایی در می آید سپس قطعات به قسمت نقطه کاری و کلاف کاری منتقل و الحاقات به آن اضافه و مونتاژ اولیه صورت می گیرد . قطعات تولیدی در این بخش به دو گروه قطعاتی که باید لعاب گردیده و قطعاتی که باید رنگ آمیزی شوند تقسیم می گردند و هر گروه مسیر خود را طی می نماید .

خط شستشو و رنگ کانوایر این شرکت بر اساس آخرین تکنولوژی روز طراحی گردیده و توانایی شستشو و رنگ آمیزی و پخت  1000 کلاف کامل بخاری در 10 ساعت را دارد . قطعاتی که  نیاز به لعاب کاری دارند به قسمت لعاب کاری منتقل و پس از طی مراحل مختلف  شستشو و اسید شویی با استفاده از بهترین نوع مواد لعاب و با بیشترین حساسیت و بالاترین کیفیت، پاشش کاری شده و وارد کوره پخت لعاب می گردد این کوره توانایی تولید بالایی داشته و قادر به پخت قطعات در حدود  1000 درجه سانتیگراد  می باشد .

با توجه به اینکه بعضی از قطعات لعاب کاری شده نیاز به کاغذ گرافیک دارد در این مرحله کاغذ های گرافیک در طرح ها و رنگ های متنوع بر روی قطعه نصب شده و مجددا وارد کوره پخت می گردد . قطعات تکمیل شده پس از اینکه از نظر کیفیت لعاب مورد تایید قرار گرفت به واحد مونتاژ منتقل می گردد . در واحد مونتاژ نهایی ابتدا نازل و اتصالات شیر روی برنر بسته شده ، مجموعه این قطعات از نظر عملکرد و نشتی مورد آزمایش صد در صد قرار می گیرد . به موازات اینکار بر روی دیگ های بخاری ، شیشه نصب می شود سپس دیگ های آماده به خط مونتاژ منتقل می گردد . خط مونتاژ این شرکت از نوع کانوایر و برای سرعتهای مختلف طراحی گردیده است .

در خط مونتاژ ، دیگ ها درون کلاف بخاری قرار داده شده و پیچ می گردند سپس نماها و شیشه نما و پشتی و سری بر روی بخاری نصب   می گردند و طی دو مرحله از نظر نحوه مونتاژ صحیح قطعات مورد کنترل قرار گرفته و پس از تمیز کاری های احتمالی ، کارت کنترل و دفترچه راهنما روی بخاری قرار داده شده و بخاری به واحد بسته بندی محصول منتقل می گردد . بخاری های بسته بندی شده به قسمت انبار منتقل می گردد .
در کنار خط تولید فوق واحد شومینه این شرکت نیز فعالیت دارد و اقدام به ساخت شومینه با بهترین کیفیت می نماید سرپرستان بخش شومینه و نیز سایر بخشها از متخصصین و مهندسین با تجربه و تحصیل کرده می باشند که علاوه بر انجام کار در شرکت ، اطلاعات خود را همیشه به روز نگه می دارند و سعی کرده تا علم روز را در شرکت پیاده نمایند .

آزمایشگاه کنترل کیفیت روزانه بصورت تصادفی تعدادی از محصولات خط مونتاژ و شومینه را انتخاب و آزمایشات مربوط به استاندارد بخاری را در مورد آنها بطور کامل انجام می دهد .
همانطور که مشخص است گرداندن این چنین مجموعه عظیمی که تمامی کار تولید آن از ابتدا تا انتها بصورت مستقل انجام می گیرد نیاز به مدیریت بالا و توانایی های خاصی دارد که از عهده افراد با تجربه و پرتلاش بر می آید

1 2 3